Hakkımızda

DAS A.Ş. E-B Grup bünyesinde 1991 yılında kurulan ilk doküman arşivleme ve yönetim şirketidir. Ar-Ge çalışmaları ile Microsoft platformlarında doküman tabanlı çözümler geliştirerek yüksek katma değerli çözümler üretmektedir.

Ar-Ge Merkezi , 23 yıllık yerel ve uluslararası tecrübesi ile çok sayıda nitelikli proje gerçekleşmiştir.

Biz Kimiz?

DAS, Türkiye’de 1991′de kurulan ilk döküman arşivleme ve yönetim şirketidir. Ar-Ge çalışmaları ile Microsoft platformlarında döküman tabanlı ürünler geliştirerek, yüksek katma-değerli çözümler üretmektedir, Ar-Ge Merkezi, 23 yıllık yerel ve uluslararası tecrübesi ile çok sayıda nitelikli proje gerçekleştirmiştir. Belge tabanlı çözümlerde, Türkiye’de pek çok ilke adını yazdıran DAS, bünyesinde barındırdığı uzman Ar-Ge ekibiyle kendi çözümlerini geliştirdiği gibi, tüm dünyada kabul görmüş profesyonel yazılımları ürün portföyünde barındırarak, kağıtsız ofis teknolojileri konusunda kurumlara özgü çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Ofis otomasyonu konusundaki deneyimi ve uzman kadrosuyla, çevre ve toplum duyarlılığı içinde, önce insan felsefesiyle, dünyadaki bilgisayar ve ofis otomasyon teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek, son yenilikleri ülkedeki diğer kurumlara tanıtarak ve uyarlayarak, bu kurumlara sağladığı ofis teknolojileriyle global ölçekte rekabet etmelerine ve ülkenin teknolojik kalkınmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

  Yenilikçi > En iyiyi başarma arzusu
  Uzmanlık>Deneyim>Dinamizm
  Toplam kalite anlayışı